„Europos kalbų diena“

28 Rgs 2017

Rugsėjo 27 d. Zapyškio pagrindinėje mokykloje, vyko renginys skirtas – „Europos kalbų dienai“ paminėti.  Renginį organizavo ir jį vedė anglų kalbos mokytoja Ilona Sodytė, o jai talkino ir renginį vesti padėjo 10 klasės mokinės Agnė Meščeriakova ir Greta Aleknavičiūtė.  Renginio metu mokiniai turėjo atlikti net 5 jiems paskirtas užduotis, kurios buvo sudėtingos. Jiems teko prisiminti ir Lietuvos istoriją, kaip atsirado kalba, Europos kalbų istoriją, atlikti užduotis lietuvių, anglų ir rusų kalbomis, atpažinti parodytą vėliavą ir pasakyti tos šalies pavadinimą ir išgirsti skirtingomis kalbomis skambantį muzikinį kūrinį, bei parodyti paruoštus savo namų darbus.

Mokiniai buvo labai išradingi ir atidžiai atlikinėjo visas pateiktas užduotis. Kovojo komandos su komandomis, kuri gi laimės ir bus pati geriausia. Komisija atidžiai stebėjusi ir suskaičiavusi visus taškus, pagaliau pristatė kas gi tapo renginio nugalėtojais. Sunki buvo kova, nes komandos atsakinėjo į klausimus apylygėmis jėgomis. Bet visgi, patys šauniausi ir daugiausiai taškų surinko – 10kl., jie užėmė I vietą. 7 kl. moksleiviai užėmė II vietą ir 6 kl. mokiniai užėmė III garbingą vietą.