,,Sveikai gyventi įdomiau“

22 Lap 2018

Rugsėjo mėn. – lapkričio mėn. mokykloje buvo vykdoma alkoholio, tabako ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimo prevencija ‚Sveikai gyventi įdomiau“.
Mokiniai vyko į VšĮ „Sugrįžimas“ ir susipažino su gyvenimo istorijomis žmonių, bebaigiančių reabilitacijos laikotarpį, supratusių savo buvusio gyvenimo būdo neigiamybes ir žinančių, kaip elgtis, kad jos nepasikartotų.
Įgyvendinome programą „Gyvenimo istorijos, mokančios gyventi be žalingų įpročių“, kurios metu mokiniai ieškojo savo aplinkoje ir internete gyvenimo istorijų, kurios įkvepia gyventi blaiviai, sveikai ir turiningai.
Vykome į Lietuvos sveikatos mokslų universitetą ir Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejų. LSMU studentai surengė mokymus Zapyškio pagrindinės mokyklos mokiniams, kurių metu išsamiau supažindino su žmogaus sandara, rūkymo, alkoholio ir narkotinių medžiagų neigiamu poveikiu žmogaus organizmui.
Taip pat, aplankėme Kauno nepilnamečių tardymo izoliatorių – pataisos namus ir susipažinome su psichotropinių medžiagų vartojimo galimomis pasekmėmis.
Vilniuje apsilankėme VSAT Sienos kontrolės organizavimo valdybos kinologinės veiklos skyriuje, susipažinome su Valstybinės sienos apsaugos tarnybos veikla, padedančia draudžiamoms psichotropinėms medžiagoms nepatekti į mūsų šalį, stebėjome kinologų pasirodymus. Programą užbaigėme su pozityviomis emocijomis, kurias sukėlė apsilankymas dažasvydyje
Psichologė Vilma Kvietkuvienė

Zapyškio Mokykla nuotrauka.

Zapyškio Mokykla nuotrauka.

Zapyškio Mokykla nuotrauka.

Zapyškio Mokykla nuotrauka.