Edukacinė išvyka po šventinį Kauną

12 Gru 2018

Gruodžio 6 d. Kauno r. Zapyškio pagrindinės mokyklos šeštokai vyko į edukacinę išvyką po šventinį Kauną. Aplankyta įspūdingoji Kalėdų eglė Kauno rotušės aikštėje, pasigrožėta šventinių darbų ekspozicija Raudondvario dvare, kurioje puikavosi ir mūsų mokyklos kūrybiniai darbai. Lietuvos sporto muziejuje mokiniai sužinojo įspūdingų faktų apie Lietuvos sportininkų pasiekimus. Dienos įspūdžius apvainikavo meninė edukacija, kurios metu vaikai kūrė advento vainiką, sužinojo apie šio laikotarpio prasmę bei tradicijas. Mokiniai noriai kibo į kūrybinį procesą. Veikla įdomi, naudinga, o rezultatai ypatingai gražūs. Diena puiki bei kupina įspūdžių!

Image may contain: 19 people, people smiling, people standing and indoor

Image may contain: sky and outdoor

Image may contain: plant and outdoor