Zapyškio mokinių aktyvaus poilsio stovykla 2017

12 Bir 2017

Birželio 5-9 dienomis mokykloje priešmokyklinės ugdymo grupės ir pradinių klasių mokiniai dalyvavo vasaros poilsio programoje „Zapyškio mokinių aktyvaus poilsio stovykla 2017“. Vaikai stovyklos metu išbandė įvairias aktyvaus poilsio formas: pėsčiųjų, dviračių ir orientacinius žygius, judriuosius žaidimus, įvairių kliūčių įveikimą, linksmąsias estafetes, plaukimą,  turistines varžybas, maisto ant laužo gaminimą. Išmėgino ne tik tai tradicines sporto šakas, bet ir tokias kaip kerlingas (akmenslydis) ir petankė. Susipažino su Birštono kurortinio miesto sveikatingumo stiprinimo privalumais: kneipo terapija, mineralinio vandens šaltiniais, sanatorijomis, unikalia gamta. Meno terapija suteikė mokiniams malonios atsipalaidavimo veiklos valandėlių.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie stovyklos organizavimo ir vykdymo bei linkime gražios, prasmingos ir turiningos vasaros!

1 DIENA

2DIENA

3 DIENA

4 DIENA 5DIENA