2% Parama

     Zapyškio pagrindinės mokyklos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja paramą, kurią Jūs suteikėte, pervesdami 2 procentus pajamų mokesčio. Šiais metais buvo pervesti 977eurai 22 centai. Ačiū Jums.

Kviečiame ir šiais metais mokinių tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus ir visus neabejingus mokyklos gerovei, 2% gyventojų pajamų mokestį skirti mokyklai.

Rekvizitai 2% paramai:

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas): 191092511

Paramos gavėjo pavadinimasKauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla

Buveinės adresasBažnyčios 4, Kluoniškių km., Zapyškio sen., Kauno raj.

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti mokyklai, reikia užpildyti specialų formos FR0512 prašymą. Tai galite padaryti keliais būdais:

PIRMAS BŪDASJeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiūsti 2% formos FR0512 prašymą internetu:

Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.

Atidarykite ir užpildykite formą FR0512. Visos pildymo instrukcijos išsamiai paaiškintos. Duomenis apie mokyklą žr. aukščiau.

ANTRAS BŪDAS. Atsisiųskite Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainės (www.vmi.lt) arba mūsų svetainės formą FR0512 ir atsispausdinkite .

Formos viršuje spausdintinėmis raidėmis įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el. paštą ir telefoną.

Įrašykite pildymo datą, pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį ir nurodykite, kiek procentų (2 ar 1) skiriate mokyklai. Įrašykite mokyklos duomenis (žr. aukščiau). Banko duomenų pildyti nereikia.

Formos apačioje pasirašykite, įrašykite savo vardą ir pavardę.

Užpildytą prašymą  nuneškite į Mokesčių inspekciją.

Deklaracijas galite užpildyti iki š. m. gegužės 1d.

anksto dėkojame Jūsų paramą mokyklai.