• Mokytojai

Mokyklos pedagogai 2020–2021 m.m.

Vardas, pavardėPareigosKvalifikacinė kategorijaAuklėjamoji klasė
Raimondas BartkusDirektoriusII vadybinė kvalifikacinė kategorija 
Rima VeličkienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui, istorijos mokytojaII vadybinė kvalifikacinė kategorija, mokytoja metodininkė 
Vilija TarnavičiūtėMatematikos, informacinių technologijų mokytojaMokytoja metodininkė7
Vida MureikienėMatematikos, ekonomikos mokytojaVyr. mokytoja 
Daiva RuzgienėBiologijos, chemijos, mokytojaVyr. mokytoja8
Jolanta PuidokienėGeografijos mokytojaMokytoja metodininkė 
Daiva VarškevičienėInformacinių technologijų mokytojaMokytoja metodininkė5a
Gintarė MarmokaitėTechnologijų mokytojasMokytoja 
Kristina AntanavičienėLietuvių kalbos mokytojaMokytoja6a
Milda RatomskienėLietuvių kalbos mokytojaVyr. mokytoja9
Olena ČiginskienėRusų kalbos mokytojaMokytoja metodininkė 
Žydrūnė PuodžiukienėAnglų kalbos mokytojaMokytoja metodininkė10
Asta BalnienėFizikos mokytojaVyr. mokytoja 
Gabija AdomavičienėIstorijos mokytojasMokytoja 
Viktorija KalinauskaitėTikybos mokytojaMokytoja 
Rūta MažeikienėMuzikos, etikos ir neformaliojo švietimo mokytojaMuzikos mokytoja metodininkė, etikos mokytoja 
Ernesta AvižienėDailės, technologijų mokytojaVyr. mokytoja6b
Rasuolė GalijotienėKūno kultūros ir neformaliojo švietimo mokytojaVyr. mokytoja 
Lina KaminskienėNeformaliojo švietimo mokytojaMokytoja metodininkė 

Pradinis ugdymas

Vardas, pavardėPareigosKvalifikacinė kategorijaAuklėjamoji klasė
Lionė KlimienėPradinio ugdymo mokytojaMokytoja metodininkė3b
Audronė ReipienėPradinio ugdymo mokytojaVyr. mokytoja4
Asta KaušinienėPradinio ugdymo mokytojaMokytoja metodininkė3a
Virginija JurkšienėPradinio ugdymo mokytojaMokytoja metodininkė2

Priešmokyklinis ir ikimokyklinis ugdymas

Vardas, pavardėPareigosKvalifikacinė kategorijaAuklėjamoji klasė
Martina LaurinavičienėPriešmokyklinio ugdymo mokytojaMokytoja„Smalsučiai“
Jūratė DraudvilienėPriešmokyklinio ugdymo mokytojaMokytoja„Smalsučiai“
Jolanta ZonovienėIkimokyklinio ugdymo mokytojaVyr. mokytoja„Boružėlių grupė“
Laima TulauskienėIkimokyklinio ugdymo mokytojaVyr. mokytoja„Drugelių grupė“
Vida KriaučiūnienėIkimokyklinio ugdymo mokytojaVyr. mokytoja„Bitučių grupė“

Pagalbos mokiniui specialistai

Vardas, pavardėPareigosKvalifikacinė kategorija
Rasa BurbienėSocialinė pedagogėVyr. socialinė pedagogė
Rasa ČerniauskienėLogopedėVyr. Logopedė
Emilė BeniušytėSpec. pedagogė – logopedėSpec. pedagogė – logopedė
Milda RatomskienėLogopedėLogopedė
Saulena KovienėPsichologė