„Vaikų švietimas ir praktinis mokymas fizinio, psichoemocinio sveikatinimo, socialinės gerovės kūrimo, sveiko ir aktyvaus gyvenimo ugdymo perspektyvoje (Nr. 08.4.2-ESFA-K-629-02-0004)“

Projekto poreikis ir pagrindinė problema yra tai, kad šiuolaikinis gyvenimas žmogui nuo pat jauno amžiaus kelia vis didesnius reikalavimus, kuriems įvykdyti reikalinga gyvenimo patirtis, žinios, profesinė kvalifikacija. Tačiau pirmiausia būtina gera sveikata. Tik sveikas, fiziškai ir protiškai darbingas žmogus gali sėkmingai prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios aplinkos, aktyviai gyventi ir įveikti buitinius ir profesinius sunkumus.

Problemą galima spręsti jau nuo mažų dienų ugdant reikalingus gyvenimo įgūdžius ir taip sumažinti ar net išvengti sveikatai rizikingos elgsenos, žalingų įpročių (rūkymo, alkoholio vartojimo, pasyvaus laisvalaikio leidimo, netaisyklingos mitybos ir kt.) paplitimą. Todėl šis projektas, kurio tikslinė grupė yra Labdaros ir paramos fondas „Nemuno krašto vaikai“, Vilkijos m., Kauno r.; Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija, Čekiškės mstl., Kauno r.; Vilkijos gimnazija, Vilkija, Kauno r.;. Zapyškio pagrindinė mokykla, Zapyškis, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla, Ežerėlis, Kauno r. mokiniai, taip pat turėtų padėti formuoti sampratą apie sveiką gyvenseną, kaip asmens ir visuomenės vertybę.

Projekto metu, teorinių ir praktinių užsiėmimų metu, bus siekiama stiprinti mokyklinio amžiaus vaikų teigiamas sveikos gyvensenos nuostatas ir įgūdžius.

Projekto vykdytojas: